MotoZem készítsd fel amotorodat az új szezonra

Marhaságok

[video=youtube;bl4B9NA-NLE]http://www.youtube.com/watch?v=bl4B9NA-NLE&feature=player_embedded[/video
36_11_6.gif
 
Sztem ez az egész vibri a motorra dolog baromság. ilyet max a kirakatpasik szereltetnek be a kirakatmacáik szállítmányozására. azt is csak azért mert amilyen bénák és lusták már jól megdugni sem tudják a barbibabáikat. ha a csaj elunja magát tessék keresni egy csendes, árnyas mellékutat és "lazítani" egyet... sztem :)
 
[video=youtube;5LEO9OiOP9c]http://www.youtube.com/watch?v=5LEO9OiOP9c&feature=related[/video]
 
Mondjuk Photoshoppal :D

Az eset amúgy nem lehetetlen. Még az első munkahelyemen meséltek egy sztorit, hogy valahova Szibériába csináltak szivattyúállomást, le is szállították, szép nagy vasúti konténerekben, valamikor tél közepén ért oda. Májusban meg jött egy új megrendelés, 100%-ban ugyanazokra a tételekre, mint amit már egyszer leszállítottak. Visszakérdeztek persze, hogy ezt meg hogy, nem történt-e valami tévedés... tévedés nem volt, az történt, hogy megérkezett tél közepén a cucc, szépen ledaruzták a konténereket, lepakolták valami sík területre, amit épp találtak. Tavasszal, az olvadáskor meg kiderült, hogy az a rész picit mocsaras... a téli -40-ben különösebben nem volt gond, kőkeményre átfagyott a talaj, ahogy enyhült, és kiengedett, akkor viszont az a pár tonnányi cucc szépen elsüllyedt, konténerestül... :eek: :D
 
Mi különbség a fizetés és az alagút között?Az alagutat fúrják, a fizetést faragják.Az alagútból ki lehet jönni, a fizetésből nem.
 
Mi különbség a fizetés és az alagút között?Az alagutat fúrják, a fizetést faragják.Az alagútból ki lehet jönni, a fizetésből nem.
:jo

Erről jut eszembe:
-Mi a különbség a galamb és a szálloda között?
A galamb az száll ide-száll oda, de a szálloda nem gilimb-galamb :D
 

Minőségi motoros kabát valódi bőrből - MotoZem

Legújabb blogbejegyzések

  • 13/2025 Retro múzeum és Csákvár
    Hétköznap a retro múzeumban voltam szülinapozáson, és amikor este...
    • MannaCBF
    • Frissítve:
  • 12/2025 Shoppingolás
    Végre lett túraszettem! :D Nagyon nehezen találok magamnak motoros...
    • MannaCBF
    • Frissítve:
  • 12/2025 Pongrácz kastély
    Hallottál már Csombrádról? Ha nem, az azért lehet, mert egy kb 250 fős...
    • Vickancs
    • Frissítve:
  • 12/2025 Hivatalos dolgok
    Már nem emlékszem mióta vagyok a Pest Vármegyei Balest-megelőzési...
    • NaNa
    • Frissítve:
  • 11/2025 Végre "nyaraltunk"
    Ahogy vége lett a nyárnak, átadtuk a nyaralót a szakembereknek némi...
    • NaNa
    • Frissítve:

CsamShop kendők

Back
Oldal tetejére