Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: Előfordulhat, hogy ez a funkció egyes böngészőkben nem érhető el.
Csak társalogni akar, ne bántsdMegőrülök ettől az egértől egyébként. Most ki van rakva az egérfogó (szalonna kilopva belőle, most tettem édességet bele), a méreghez nem gyúlt, de felmászik az íróasztalomra, majdhogynem belebámul az arcomba és még cincog is hozzá....!

Akkor szemléltesd egyszerűen. Fogj egy egérhez hasonló valamit és kezd el lökni neki a dumát. Idefigyelj kisöreg, nem rágod meg ezt a sok szép, színes papírt, mert matricát csinálok belőledÁh, ennek hiába magyaráz az ember... és különben sem vagyok egerekkel suttogó![]()

Erről most az jutott eszembe, mikor az elefánt át akarja csempészni a kisegeret a határon. Beteszi a farzsebébe. Elefánt átvonul a határon, de a kisegér kidudorodik a zsebéből. Határőr utánaszól:Idefigyelj kisöreg, nem rágod meg ezt a sok szép, színes papírt, mert matricát csinálok belőled![]()
A tablettáját párizsiban kapja és azt nagyon szereti, szerintem arra próbál gyúrni. 

Szerinte nem volt kóser a buli, és ezek után bármikor jogot formál egy kis rendfenntartó odacsípkedésre... 
3 nap a kutyák memóriája, nem?Most azon filózom, ha ez az ismerős jön hozzánk, vajon emlékezni fog-e és fogja-e tovább kóstolgatni...

Aztán megtalálták a fészket a teraszon, a kutyaház mögött (milyen jó dolga van, hogy fedett teraszon van a bélelt háza, mi?
) amit a kutya szőréből rakodott össze és még a fél kutyakaját is elhordta
Ez a bamba meg semmit se tett az ügy érdekében, pedig ott randalíroztak az orra előtt. No több se kellett a szülőknek, kiraktak 3 egérfogót. Másnap reggelre mind a háromba volt egy áldozat és megszűnt a motosz. Szóval mázlis, vagy pancser egerek voltak
Szóval ez a Beagle nem valami vadászós. Sőt lusta, meg disznyó és büdöset ereget. Éjjel viszont ugat ha kell ha nem random. Ki érti ezt.Hacsikó 11 évig várta még a gazdáját...3 nap a kutyák memóriája, nem?![]()
Bár amúgy is bokamániás, az irodában mindenki gatyaszárát elkapja, amiről igyekszünk leszoktatni, de egyszerűen képtelenség........ De azért aranyos kis dög 

