MotoZem készítsd fel amotorodat az új szezonra

Motoros ruha

Mivel az idom még megvan így max. 160 Euro amit ki tudok csengetni.
Mivel még van 6 nap addig még alakulhat a dolog. Itt leszek.
 
különben a cucc a 90-es évek elejéröl való,de keveset használták,ápolták.minden meg van hozzá,kivehetö protektorok,és tömések a segg részen.nekem is tetszik.
 
Sziasztok!
Én voltam kedden Budapesten a Shoxba és a Csikibe.A Csikibe nagyon jó akciók vannak érdemes bemenni.Vettem egy Diadora csizmát 48900-ről leárazva 35000ft-ért.Persze a Shoxba 48900 volt!!!!
És csak egy km választja el a két üzletet.
És az a srác aki kiszolgált vérbeli eladó típus.Le a kalappal előtte.Egy órát próbálgattam és valami fantasztikus volt,hogy hogy állt hozzánk.A Shjoxba a csajok TANULHATNÁNAk tőle.
 
Sziasztok!

Légyszi adjatok ötletet hogy hol tudok venni női 2 részes összecipzárazható motoros rucit???
Nem találok sehol sem:(((

Előre is köszi
 
Akkor hol keressem??:)

De milyen stílusú ruhát szeretnél? Milyen árkategóriában? Sportruhát, vagy túrásat? Sport van a pl a Superzoneban (Berik) normális áron. Másutt inkább csak rendelésre hoznak nőit. Ha túrásabb kell, akkor esetleg Bering a Foktnál, de az nagyon drága. Ha fogalmad sincs milyet szeretnél, akkor irány a HG Bécsben. :D
 
en bort nem veszek. mindig osszemegy azten nem jon fel.

Miért menne össze? Kimosni nem szokás, ha meg megázik, akkor elvileg a gazdája is benne is, így nem megy össze... De esőben rá kell húzni az esőruhát, úgy nem ázik meg, és koszos se lesz. De én még sose tapasztaltam, hogy bármilyen bőr cuccom összement volna megázástól. :confused:
 
Miért menne össze? Kimosni nem szokás, ha meg megázik, akkor elvileg a gazdája is benne is, így nem megy össze... De esőben rá kell húzni az esőruhát, úgy nem ázik meg, és koszos se lesz. De én még sose tapasztaltam, hogy bármilyen bőr cuccom összement volna megázástól. :confused:

en mar tapasztaltam hogy osszement. es nem is lett vizes...de egyszercsak nem jott fel...ugyhogy en valtottam a textilre...
 
Sport és azért nem mindegy az ára sem sajna:( ilyen 120 körül max ami belefér..

én a bőrről pont azt hallottam mindenkitől h kinyúlik...
 

Minőségi motoros kabát valódi bőrből - MotoZem

Legújabb blogbejegyzések

  • 15/2025 Végre motoros téma
    Végre tényleg megérkezett a jó idő, a tavasz, a motoros zsongás...
    • Vickancs
    • Frissítve:
  • 14/2025 Terepbejárás
    Heti szinten járunk tréningezni a kutyákkal, mindig próbálunk új...
    • Vickancs
    • Frissítve:
  • 14/2025 Tréning
    A héten vezetéstechnikai tréningen voltam a safetynél. Megküzdöttem a...
    • MannaCBF
    • Frissítve:
  • 13/2025 Más nézőpont
    Szokták mondani, hogy a Tavasz a megújulásról szól, hát most rám is...
    • Vickancs
    • Frissítve:
  • 13/2025 Retro múzeum és Csákvár
    Hétköznap a retro múzeumban voltam szülinapozáson, és amikor este...
    • MannaCBF
    • Frissítve:

CsamShop kendők

Back
Oldal tetejére