RSA tárcsafékzár riasztóval

Motoros ruha

Mivel az idom még megvan így max. 160 Euro amit ki tudok csengetni.
Mivel még van 6 nap addig még alakulhat a dolog. Itt leszek.
 
különben a cucc a 90-es évek elejéröl való,de keveset használták,ápolták.minden meg van hozzá,kivehetö protektorok,és tömések a segg részen.nekem is tetszik.
 
Sziasztok!
Én voltam kedden Budapesten a Shoxba és a Csikibe.A Csikibe nagyon jó akciók vannak érdemes bemenni.Vettem egy Diadora csizmát 48900-ről leárazva 35000ft-ért.Persze a Shoxba 48900 volt!!!!
És csak egy km választja el a két üzletet.
És az a srác aki kiszolgált vérbeli eladó típus.Le a kalappal előtte.Egy órát próbálgattam és valami fantasztikus volt,hogy hogy állt hozzánk.A Shjoxba a csajok TANULHATNÁNAk tőle.
 
Sziasztok!

Légyszi adjatok ötletet hogy hol tudok venni női 2 részes összecipzárazható motoros rucit???
Nem találok sehol sem:(((

Előre is köszi
 
Akkor hol keressem??:)

De milyen stílusú ruhát szeretnél? Milyen árkategóriában? Sportruhát, vagy túrásat? Sport van a pl a Superzoneban (Berik) normális áron. Másutt inkább csak rendelésre hoznak nőit. Ha túrásabb kell, akkor esetleg Bering a Foktnál, de az nagyon drága. Ha fogalmad sincs milyet szeretnél, akkor irány a HG Bécsben. :D
 
en bort nem veszek. mindig osszemegy azten nem jon fel.

Miért menne össze? Kimosni nem szokás, ha meg megázik, akkor elvileg a gazdája is benne is, így nem megy össze... De esőben rá kell húzni az esőruhát, úgy nem ázik meg, és koszos se lesz. De én még sose tapasztaltam, hogy bármilyen bőr cuccom összement volna megázástól. :confused:
 
Miért menne össze? Kimosni nem szokás, ha meg megázik, akkor elvileg a gazdája is benne is, így nem megy össze... De esőben rá kell húzni az esőruhát, úgy nem ázik meg, és koszos se lesz. De én még sose tapasztaltam, hogy bármilyen bőr cuccom összement volna megázástól. :confused:

en mar tapasztaltam hogy osszement. es nem is lett vizes...de egyszercsak nem jott fel...ugyhogy en valtottam a textilre...
 
Sport és azért nem mindegy az ára sem sajna:( ilyen 120 körül max ami belefér..

én a bőrről pont azt hallottam mindenkitől h kinyúlik...
 

Insta360 X5

RSA Trip motoros táska

Legújabb blogbejegyzések

  • 24/2025 Mecsek
    Barcsról Pécs felé vettük az irányt reggel, megnéztük az orfői tavat és...
    • MannaCBF
    • Frissítve:
  • 23/2025 Pünkösdi túra
    A pünkösdi hétvégére egy Zakopanei túra volt a terv, ám az előrejelzés...
    • MannaCBF
    • Frissítve:
  • 22/2025 Extreme day és Csákvár
    Ez a hét sem maradhatott el az átkom nélkül, most egy f**fej...
    • MannaCBF
    • Frissítve:
  • 24/2025 képzésen
    Sikeres vizsgát tettem a Rendőrség által szervezett/tartott civil...
    • Vickancs
    • Frissítve:
  • 23/2025 Csajos motorozás
    Pünkösdi hosszú hétvégén volt alkalmam összefutni a barátnőimmel...
    • Vickancs
    • Frissítve:

Insta360 X5

CsamShop kendők

Back
Oldal tetejére