Street Racer STR motoros kesztyű a MotoZemtől

Csajok a pályán

Ismét-ismét esti motorozás a Hungaroringen, Aprilia esték!
Ezen a héten 13-án csütörtökön, és 14-én pénteken, illetve további alkalmak még 17-én, 19-én és 25-én. 18-20 óráig két óra motorozás, csoportbeosztás nélkül.
Regisztrálni a 06205252837 számon lehet.
Gyertek, mert sajna jön az ősz.... ki kell használni minden alkalmat!

Tegnap kisorsoltuk a nyertest:

Az ingyen pályázást ezúttal Fazer600 (Orsi) nyerte.

Gratulálok neki, és remélem sok lány összejön a pályázásra!

Kedves Nana!
Nagyon köszönöm a lehetőséget és örülök a nyereménynek (jól jött így hónap végén:))
Remélem idén is lesznek olyan sokan, mint tavaly augusztus 20-án!!

Nekem már volt szerencsém motorozni a Kakucsringen is és hát szerintem össze sem lehet hasonlítani a Hungaroringgel!! Az is nagyon jó pálya, de jóval rövidebb is, és az aszfalt is más!
Szerintem egy évben egyszer lehet áldozni arra, hogy az ember körbemenjen a Hringen, mert olyan élmény, hogy csak na!! (persze én most már könnyen beszélek a nyereményemmel:D)

Szóval mégegyszer nagyon köszönöm a lehetőséget! Remélem talizunk kint vasárnap!!

Szerintetek 50 ccm-es motorral lehet pályázni? Vagyis inkább úgy kérdezem van értelme? Van ilyen verseny egyáltalán, mert én még nem találtam :(
Igaz most kezdtem, de valami célt ki szeretnék tűzni, amiért megéri hajtani és a versenyszellem megvan. :D

Rengeteg robogós verseny szokott lenni, talán MAMS kupák, de nem vagyok annyira jártas a témában. Nem tudom, hogy 50-es motoros kategória is van-e, mert biztosan máshogyan viselkedik egy motor mint egy robogó. De amúgy érdemes lehet Kakucsra lemenni, vagy bármelyik gokartos pálya megteszi, kismotor kényelmesen elfér :)

Hát enyém gyorsasági 50-es :D Yamaha tzr. Rendes váltós, nem robogó.
Jövőre lehet akkor kakucs lesz, köszönöm!! :)

Szerintem gyerekeknek vannak ilyen kicsi kategóriák... de ha elmész egy pályanapra, ott biztos tud segíteni valaki, aki ért hozzá.

Regebben volt 50 cm3 vilagbajnoksag aztan lett belöle 80 cm3 vilagbajnoksag.Egyebkent a katagoriaban komoly magyar sikerek voltak abban az idöben VB-en EB-en

152 cm-mel nem férek be a gyerekek közé? :D szerintem ki se lógnék :D
Amikor először voltam Kakucson, akkora gyerekek előztek le, hogy a távolból fekvőrendőröknek tűntek, nem is értettem, miért ilyen buckás az aszfalt egy versenypályán. Amikor jobban megnéztem őket később, a pálya szélén, a motorok kb a térdemig értek, és a hozzá tartozó kölykök sem voltak sokkal nagyobbak. Aprók és félelmetesek:)