Üzenet:
    133
    4
    Ismét-ismét esti motorozás a Hungaroringen, Aprilia esték!
    Ezen a héten 13-án csütörtökön, és 14-én pénteken, illetve további alkalmak még 17-én, 19-én és 25-én. 18-20 óráig két óra motorozás, csoportbeosztás nélkül.
    Regisztrálni a 06205252837 számon lehet.
    Gyertek, mert sajna jön az ősz.... ki kell használni minden alkalmat!

1
    Szerintem se olyan tökéletes ár 10000 Ft 2 óráért... bár kitudja.. kinek milyen vastag a zsebe és hogyan keres..

Tegnap kisorsoltuk a nyertest:

Az ingyen pályázást ezúttal Fazer600 (Orsi) nyerte.

Gratulálok neki, és remélem sok lány összejön a pályázásra!

Kedves Nana!
    Nagyon köszönöm a lehetőséget és örülök a nyereménynek (jól jött így hónap végén:))
    Remélem idén is lesznek olyan sokan, mint tavaly augusztus 20-án!!

Nekem már volt szerencsém motorozni a Kakucsringen is és hát szerintem össze sem lehet hasonlítani a Hungaroringgel!! Az is nagyon jó pálya, de jóval rövidebb is, és az aszfalt is más!
    Szerintem egy évben egyszer lehet áldozni arra, hogy az ember körbemenjen a Hringen, mert olyan élmény, hogy csak na!! (persze én most már könnyen beszélek a nyereményemmel:D)

Szóval mégegyszer nagyon köszönöm a lehetőséget! Remélem talizunk kint vasárnap!!

44
    Szerintetek 50 ccm-es motorral lehet pályázni? Vagyis inkább úgy kérdezem van értelme? Van ilyen verseny egyáltalán, mert én még nem találtam :(
    Igaz most kezdtem, de valami célt ki szeretnék tűzni, amiért megéri hajtani és a versenyszellem megvan. :D

4,218
    Rengeteg robogós verseny szokott lenni, talán MAMS kupák, de nem vagyok annyira jártas a témában. Nem tudom, hogy 50-es motoros kategória is van-e, mert biztosan máshogyan viselkedik egy motor mint egy robogó. De amúgy érdemes lehet Kakucsra lemenni, vagy bármelyik gokartos pálya megteszi, kismotor kényelmesen elfér :)

#447
    ekime6, NaNa és Adree kedveli ezt.
  8. Adree

Üzenet:
    13
    44
    Hát enyém gyorsasági 50-es :D Yamaha tzr. Rendes váltós, nem robogó.
    Jövőre lehet akkor kakucs lesz, köszönöm!! :)

#448
  9. NaNa

Üzenet:
    23,576
    11,400
    Szerintem gyerekeknek vannak ilyen kicsi kategóriák... de ha elmész egy pályanapra, ott biztos tud segíteni valaki, aki ért hozzá.

2,840
    Regebben volt 50 cm3 vilagbajnoksag aztan lett belöle 80 cm3 vilagbajnoksag.Egyebkent a katagoriaban komoly magyar sikerek voltak abban az idöben VB-en EB-en