MotoZem Maxto MT2 interkom sisakbeszélő

Nálatok milyen az idő?

Se bator se örült nem vagyok na jo az utobbi egy kicsit talan.Viszont szeretek motorozni es nagyon sok telet vegig motorztam mar.Igy a gyönyörü napsütesben miszaj voltam menni egy kicsit.:)
 
Na átjöttünk a gigamegabrutál hózónán (Gyula-Berettyóújfalu-Debrecen) :D Igazából csak lepel volt, na jó Gyulán volt vagy egy centi mikor indultunk. Debrecen-Józsa után meg már semmi, Tiszaújnál meg majdhogynem bárányfelhők. Jön amúgy tuti északra, de a babkonzerveket szerintem még ne melegítse senki:D
 
A férjem a héten két éjszakát töltött - 25 fokban Erdélyben lerobbant kamionban. A fűtés is meghalt. Szegénykémet vártam volna egy kád forró fürdővel és HP -val, de annyira ugrott haza, hogy lezuhanyzott és indult vissza Brassó alá. Most 20 cm hó esett arra, amit visz a szél és lezárták már a főutakat is. Erre felé jön a funyária, remélem veszít az erejéből, mire ideér.
 
Cegléd: tegnap este óta esik a hó, egész szép mennyiség gyűlt össze. A város viszont káosz. Felkészültünk a télre, csak a hidegre és a havazásra nem. Úttakarítás, mint olyan, az nincs. Ahogy az autók letaposták, úgy áll, jégbordásan, halmokban. Ja, és -9 van, szóval csúszik.
 
Itt még nem sok van, olyan 9 körül kezdett csak el esni. Apukámmal meg is állapítottuk, hogy "ej ráérünk arra még!" :D Franc fogja egész nap a sarki ház körül takarítani a havat.
 
nálunk is kb. 9 óta esik, de elég halovány. nem tudom, hogy lesz ebből mérvadó mennyiség.
 
Na a mai második kör is megvolt, de még egyszer tuti ki kell mennünk...
Jelenleg mi így nézünk ki:
 

Csatolások

  • 20120204271.jpg
    20120204271.jpg
    226.4 KB · Olvasás: 6
  • 20120204272.jpg
    20120204272.jpg
    736.9 KB · Olvasás: 8
  • 20120204274.jpg
    20120204274.jpg
    623.4 KB · Olvasás: 8
  • 20120204277.jpg
    20120204277.jpg
    422.1 KB · Olvasás: 6
Nálunk befagyna a jegesmedve s.... orra is.
De a csam szerint 19 fok van jelenleg, és akár 24 is várható !
Asszem csamországba kéne költöznöm.
:beteg:
 

MotoZem Hosszú kalan-stílusú motoros kabát az egész motoros szezonra.

Legújabb blogbejegyzések

CsamShop kendők

Back
Oldal tetejére