Zöld Piszok
A CsaM legzöldebb segge
Lejlust megpofoztad? 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: Előfordulhat, hogy ez a funkció egyes böngészőkben nem érhető el.
Leilusht? Nem, sajna egész nap nem esett az eső ,pedig vittem eső ruhát de hiábaLejlust megpofoztad?![]()
na, könnyü mondaniMeg ne fuss olyan szekér után,amelyik nem vesz fel...![]()
A lányok mindig válogatnak mint a piacon pedig ők vannak többen!
Ezt nemértem nagyon!
engem a csajok is kiborítanak kedves xy beszólt savanyú a szőllő effektussal hogy várja mikor szedem vissza a leadott kilókatna arra várhat
Engem az borít ki amikor valaki megjelenik aztán eltűnik!![]()
És milyen az optimális férfi? Nem iszik, nem dohányzik, nem nőzik és alapból úgy tesz, mint aki nem lézetik, csak este jelzi létezését, amikor szexuális segédeszközként funkcionál...![]()
Kíváncsi lennék minden este bírnád e a tempótÉs milyen az optimális férfi? Nem iszik, nem dohányzik, nem nőzik és alapból úgy tesz, mint aki nem lézetik, csak este jelzi létezését, amikor szexuális segédeszközként funkcionál...![]()
Amelyik csak a párkapcsolatra korlátozódik? Mert, ha nem, sürgősen kérdezz rá a másik kiborítanak-rovatban ajánlott lélekdokira!
Na ilyen pasi kéne nekem, akkor talán elmúlna az elköteleződési fóbiám!![]()
Pedig nőben optimális !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mint a hold... Este jön és reggel megy !![]()