MotoZem Maxto MT2 interkom sisakbeszélő

[csajokamotoron] Budapest-Bamako 2010 útvonal

NaNa

nanana, Life is Life!
Fórumvezető
CsaM Csajok
<p style="MARGIN-BOTTOM: 0cm"><strong><font size="2">A Budapest-Bamako szervezői az AutoSport Expo 2009 kiállítás első napján, sajtótájékoztató keretében jelentették be a 2010-es futam útvonalát, mely alapján az eddigi legkeményebb Budapest-Bamakora készülhetnek a versenyzők.</font></strong> </p>

Bővebben...
 
Remélem egyre eljutok valamikor
(persze nem a legkorosabb résztvevő kiemelésével) régebben motorral terveztem, de autóval sem lenne kis pálya...
Az a baj, ha saját erőből nem megy szponzorpénzből szinte lehetetlen...
 
Remélem egyre eljutok valamikor
(persze nem a legkorosabb résztvevő kiemelésével) régebben motorral terveztem, de autóval sem lenne kis pálya...
Az a baj, ha saját erőből nem megy szponzorpénzből szinte lehetetlen...



Egy barátom indult már, teljesen amatőrként és teljesitette is a teljes távot. Idén indultak a magyarországi rali futamokon, és egészen jó helyezéseket sikerült elérniük.
Sajnos a nyüves válságosdi nem teszi lehetővé, hogy induljanak a fiúk, pedig nagyon jó lehetett a videók és a képek alapján !
Mondjuk én legfeljebb balansznak mehetnék, mert egyéb hasznomat nemigen lehetne venni, de olyan klassz helyeken járnak, és olyan arcát látják a világnak, hogy ezért szivesen megtanulnék kereket cserélni, meg egyéb nyalánkságok !
 

MotoZem Hosszú kalan-stílusú motoros kabát az egész motoros szezonra.

Legújabb blogbejegyzések

CsamShop kendők

Back
Oldal tetejére