Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: Előfordulhat, hogy ez a funkció egyes böngészőkben nem érhető el.
jo ejt szep almokat meg hasonlokat, en meg poppet koborolok itt csamon, fotokat lesek meg hasonlok...
pöppet Debi? Hajnali egy óra felé közelegve még egy pöppet barangolsz??
én meg majd elaludtam ...jól bírtad
Magyarázó rész:
Ez a "végre mondtál értelmeset" címűnek volt a reakciója!
(még mielőtt pajzán gondolataid tovább gyűrűznének)
Most akkor mééér zárja ki az értelmet a nyakkendő ?
Nem muszáj azt olyan szorosra húzni, hogy a szusszal együtt távozzon !![]()


Üdv azoknak akikkel találkoztam a motorfesztiválon! Örülők nektek!
Na jó! Azoknak is akikkel nem találkoztam!![]()

Csavargó;154 Na jó! Azoknak is akikkel nem találkoztam!:)[/QUOTE írta:De jó nekem is őrűlsz!!!!!!!![]()
Hát én is bőszen kerestem a kalapos, coltos fazont! De sehol!Hát ha láttalak is, Bukó nélkűl nem ismertelek fel![]()

Hogy Neked iiis?! Neked a leg..., illetve pontosabban a legesleginkább! Téged külőn akartalak megemlíteni!De jó nekem is őrűlsz!!!!!!!![]()

Szóval szabadidődben motorkiállításokon mátyáskirálykodsz!Pedig ott voltam ám... Csak inkognitóban, egy elállófülű, kócos, csúnya lúzernek álcázva![]()
Nna! Fellocsoltak! Igazán nem akarok beleszólni, de nem vagy egy kicsit szőrös Lánynak?!

Ez látod nem jutott eszembeNem...egy zőőőőd zászló ZP felirattal és azt fogja lobogtatni![]()

MOSMÉZAVAREZ? Miért ne lehetne nősoviniszta, mint ahogy hímsoviniszta is van...![]()


, hiszen Nélkülünk csak apró hóvirágként bontogatnátok szirmaitokat, fejetek felett Demoklész kardjával, mely mindenféle gonosz "talpakban" materializálódva, védelmünk nélkül eltiporná hamvas bibéteket!:kac-kac:Óh, jaj, zsák a foltját, ugye tudod!![]()


Persze, te még nem tudod: a "vén Lány" a brinyó neve...Nna! Fellocsoltak! Igazán nem akarok beleszólni, de nem vagy egy kicsit szőrös Lánynak?!![]()
, a szőrösebbik, az a Bendzsó 

VénLány, SzőrösBendzso! Jó kis páros!Persze, te még nem tudod: a "vén Lány" a brinyó neve..., a szőrösebbik, az a Bendzsó
![]()


