MotoZem készítsd fel amotorodat az új szezonra

Bukósisak

Szerintem is van sok olyan sisak aminek nem olyan az állkiképzése és az átlagosnál több levegőt enged be.
A Cabergemnek hegyesített álla van és még is befúj a szél.
 
Az enyém is ilyen, de azért, mert leejtették még anno a pegasoról és nem lehet rendesen zárni a szellőzőjét, bár amúgyis alá fúj a szél, de kaptam egy frankó kis pamutkendőt a kedvestől, és az megoldja az összeköttetést a kabát-nyakam-bukó útvonalon:)
 
De amúgy ha tudsz varrni, akkor egy plüss csíkot varrj össze úgy, hogy a két végén a fogva, és azt meg csak fell kell húzni a nyakadról az álladra, mert relative egy csőt varrsz, az anyag meg enged annyit hogy fel-le tudd huzigálni.A boltba ezért olyan 2000-3000 forintot kérnek el, és nem nagy ördöngősség
 
A bukókra is lehet kapni a szelet csökkentő csőszerű izét, amit az ember ráhúz az aljára, és kevésbé fúj be a szél. Na ezt jól elmagyaráztam, majd keresek képet...
Szerintem egyedül a Schubethnek van teljesen passzentos kialakítása alul (az is csak a felnyithatósoknál), de a németeknél mondjuk gyakrabban van hideg... :D
 
Vagy a bukó belsejébe illeszthető szélterelő? Azt lehet kapni a HJC-khez, de nem tudom, hogy a tiedhez vajon passzol-e. A hjc.hu honlapon az állbetét linken van.
 
És közben mit találtam??? :eek:
"Windlight" = "Szélenergiával működő nagy fényerejű LED, a legjobb láthatóság érdekében", rábigyesztendő a bukó tetejére. :D Tök jó ötlet. :D Szintén a HJC honlapján.
 
Csuti én is megnéztem a bukó lámpát!!Az árát hol lehet találni??
Mert szerintem is tök jó!!:)Bár én még ráérek vele,sötétben még ugysem motorozok!!:):D:D
 
Aszongya, hogy ez az izé ez öntapadós, és a ledek a szél hatására villognak. Az ára 4900 Ft egy viszonteladónál. Sisakfüggetlen, szóval nem csak HJC-re lehet rakni, hanem akármilyenre, amelyiken van hely hozzá. :D Nekem is tetszik, csak a Schubimon pont a teteján van egy szellőző, így csak az oldalára lehetne ragasztani. Tök szeretem az ilyen bioenergiás bigyókat... :D :D :D
 
Szerintem is ez a lámpa tök jó ötlet,de most néztem a bukómat és nekem is van
a tetején egy szelöző,de lehet,hogy azért föll tudnám rakni kösz az árrat igy tudok kalkulálni!!:):)Bár nem is olyan drága ha azt vesszük figyelembe,hogy sötétben is jobban láthatunk tőle!!!:):):):)
 

Minőségi motoros kabát valódi bőrből - MotoZem

Legújabb blogbejegyzések

  • 15/2025 Végre motoros téma
    Végre tényleg megérkezett a jó idő, a tavasz, a motoros zsongás...
    • Vickancs
    • Frissítve:
  • 14/2025 Terepbejárás
    Heti szinten járunk tréningezni a kutyákkal, mindig próbálunk új...
    • Vickancs
    • Frissítve:
  • 14/2025 Tréning
    A héten vezetéstechnikai tréningen voltam a safetynél. Megküzdöttem a...
    • MannaCBF
    • Frissítve:
  • 13/2025 Más nézőpont
    Szokták mondani, hogy a Tavasz a megújulásról szól, hát most rám is...
    • Vickancs
    • Frissítve:
  • 13/2025 Retro múzeum és Csákvár
    Hétköznap a retro múzeumban voltam szülinapozáson, és amikor este...
    • MannaCBF
    • Frissítve:

CsamShop kendők

Back
Oldal tetejére