RSA tárcsafékzár riasztóval

Biker Grüß az autópályán...

Ma,jöttem haza az autópályán,csodás idő volt.Alig vártam már,hogy elinduljak hazafelé,-mindig felér egy orgazmussal,4 napja nem voltam itthon.-Lelkesen indultam csúcssebességgel,aztán 30 km,egy óra alatt tettem meg,araszolva.Nem tudtam mi az oka,aztán megláttam a 2 összetört autót az autópály szélén,tele utassal.Csunyán összetörött az elejük,de az utasok nem sérültek,nem trabant kaliber.Sajnáltam őket,de ettől még boldogabbnak éreztem magam,hogy én még sértetlenül utazhatok,szól a zene,süt a nap,stb.Aztán láttam ,még egy autót kerék nélkül,és a továbbiakban nem értettem,miért araszolunk.Láttam még nagy havat,lapátolták az utról,-igaz,éjszakás voltam,de nem hallucináltam.-Bedugult az A 2-es,én még másfél év alatt ennyi autót nem láttam.Ekkor,elkezdtek rajzani a motorosok.Cikáztak az autók között.Jött 3 Harlys,aztán 8 egyszerre,és még sokan egyedül,kettesben.Teljesen felizgattak.Intettem nekik a lehuzott ablakon át.Persze,nem értették,ki ez az idióta.Arra gondoltam,de jó lenne,ha haza érek motorra pattanni,de eszembe jutott,nincs még rendszámom.Eltűnt 2 hete,és sajnos,se a rendőrség,se az okmányiroda,nem kapott leadott rendszámot.Vajon,hol lehet,kinél,mit csinál vele?!Már gyorsulási versenyen használja?!Mi ez az egész?!5 évig nem tűnt el,most mi történt?! Ezen gondolkoztam,közben,azzal szórakoztam,hogy intettem a motorostársaknak.No,és akkor az egyik visszaintett.Megértette,hogy nem a hülye autós szórakozik,ez csak motoros lehet,látszik a kéztartáson talán...Feldobott,örültem...Hazaérve,azért mentem egy kört a kertek alatt rendszám nélkül is.Holnap,megyek az okmányirodába,viszem a rendőrségi jegyzőkönyvet,-jelentenem kellett,hogy eltűnt,és ha valaki gyorsan hajt,nem én lennék...-befizetem a 13 ezer Ft-ot,-sajnos ennyi egy új rendszám,-csak remélni tudom,hogy az új forgalmival együtt,és nem még ehhez hozzá!Talán,2 hét múlva megjön az új rendszám,és még egy kicsit élvezhetem,-még jön az indián nyár is-a motorozást,és igaziból üdvözölhetem a társakat,és vissza is intenek,széles utat,balesetmentes közlekedést,neked is,motorostárs!:csam::cool:

Hozzászólások

Időnként rám is rám jön, hogy intsek autóból motorosoknak. Néhányszor már visszaintettek... :D
 
Az a jobbik eset, ha csak integetsz a kocsiból. A roszabb, ha el akarsz húzni a sorok között. :D
Remélem, mielőbb meglesz az új rendszámod és mehetsz "rendesen" is... :)
 
Nekem gyalogosan szokott eszembe jutni, hogy integetek a motorosnak... Eddig csak egyszer nem birtam visszafogni magam... szegény jól megnézett, biztos azt hitte ismerem... :)
 
bennem is megfogalmazódott, de pont azért mert sokan nem vagy félreértenék inkább visszafogom magam :-D
 
Drága Nagyi! Remélem mesés idő lesz mikor megjön a rendszámod! Szívből kívánom :D
Én egy robogós, hosszú- ősz bajúszú pacákkal játszottam egy darabig! Minden délután szemben jön velem a rakparton, én meg hetekig lelkesen integettem neki minden nap! Kéremszépen, mostanra elértem, hogy visszaintsen :D Juppijééé :D Szép az élet :D
 
Köszönöm,Kisvirág!Azért,én óvatos duhaj vagyok,és ritkán szoktam előrehúzni,bár tegnap,a 10-el-20-al araszolásban,bizony megtettem volna motorral.:csam::cool:








OTE=Kisvirag;bt22020]Az a jobbik eset, ha csak integetsz a kocsiból. A roszabb, ha el akarsz húzni a sorok között. :D
Remélem, mielőbb meglesz az új rendszámod és mehetsz "rendesen" is... :)[/QUOTE]
 
De kedves vaaagy!Nagyon köszi a jókívánságot,de már csak az indián nyárban bízhatom,mert ma voltam az okmányirodában,és még legalább pár hét...








Sunny;bt22023 írta:
Drága Nagyi! Remélem mesés idő lesz mikor megjön a rendszámod! Szívből kívánom :D
Én egy robogós, hosszú- ősz bajúszú pacákkal játszottam egy darabig! Minden délután szemben jön velem a rakparton, én meg hetekig lelkesen integettem neki minden nap! Kéremszépen, mostanra elértem, hogy visszaintsen :D Juppijééé :D Szép az élet :D
 
Én egyszer mentem be a Drágámhoz a melóhelyére, vitt ki a Zümiért a szerelőhöz. Full motoros cuccban sétáltam át a zebrán, vállamon a sityak. Volt elöl a lámpánál egy endúrós csávó, addig néztem míg biccentett én meg intettem neki :D S amíg vártam pár elhaladó is odaintett :D Vicces volt. Főleg, hogy sokan a motoron se viszonozzák az üdvözlést, vagy látszik, hogy csak nagy nehezen. De szerencsére több az olyan, aki lelkes, vagy meg is előz és villant, vagy int :)
 
na én gyalogosan vagy motor nélkül nem integetek motorosoknak,mert ugye azért nagy általánosságban még mindig a férfiak a motorosok zöme,és azért ez kicsit meleg lenne :boa: :D
 
Lesz még indián nyár, mire kész lesz az új rendszám :)

Amúgy tegnap a szlovákoknál tapasztaltam először azt, hogy kocsikból is intenek a motorosoknak. Nem mindenki, de gyakrabban mint itthon.
 

Insta360 X5

RSA Trip motoros táska

Blogbejegyzés információ

Szerző
motorosnagyi
Olvasás
943
Hozzászólások
20
Utolsó frissítés

Tagok Blogjai további bejegyzései

motorosnagyi további bejegyzései

Oszd meg ezt a bejegyzést

Insta360 X5

CsamShop kendők

Back
Oldal tetejére