20/2023 Hétvégére kisütött a nap, lehetett motorozni

Írta NaNa a Gondolataim motorozásról, munkáról, gyerekekről, meg ami még eszembe jut blogban. Megtekintés: 404

A negyven napos eső után végre hétvégére megjött a jó idő, úgyhogy én is motorra szálltam, és kilátogattam a Nagybani piacra a Budapest Extreme Day-re, ahol nemcsak a stuntriding bajnokság második futama zajlott, hanem a motoros ügyességi versenyen külön női kategória is volt.

[​IMG]

A csajok nagyon bátrak és ügyesek voltak. Főleg nagy bátorság kellett ahhoz, hogy a 10 fős mezőnyben együtt versenyezzenek a motoros rendőr lányokkal, akik természetesen papírforma szerint fel is álltak a dobogó fellső fokaira.

Készítettem videót is, csak még nem volt időm megvágni, szóval hamarosan érkezek azzal is. Addig is iratkozz fel a YouTube csatornánkra, hogy le ne maradj róla!